Xiaomi Mi Band 5 3

رنگ بندی دستبند سلامت می بند ۵ شیائومی

XIAOMI MI BAND 5

Xiaomi Mi Band 5

شیائومی رسما اعلام کرد که Xiaomi Mi Band 5 در تاریخ ۱۱ ژوئن منتشر می شود. امروز ، این شرکت رسما رندر دستبند جدید را منتشر کرد.

با قضاوت در مورد ارائه رسمی ، Xiaomi Mi Band 5 از مانیتورینگ و همچنین حالت های ورزشی مانند ماشین قایقرانی ، یوگا و پرش طناب پشتیبانی می کند. البته پرداخت موبایل نیز ضروری است.

 

پیش از این ، ما درباره این باند هوشمند زیاد شنیده ایم. اما بیشتر نشتی ها به ظاهر آن اشاره داشت. همانطور که می دانید ، این شرکت دکمه ای را روی صفحه نمایش اضافه کرده است. و این مسئله باعث بهم خوردن اطراف شد. منظور ما این است که مردم فکر می کنند ناحیه صفحه نمایش تلفن های هوشمند بسیار ناچیز است.

بنابراین با اضافه کردن یک دکمه اضافی روی آن ، نسبت صفحه نمایش و ناحیه عملیاتی کاهش می یابد. به تعبیری ، آن کاربران صحیح هستند. اما از طرف دیگر ، بسیاری از کارهایی که می توانید با باند هوشمند انجام دهید وجود ندارد. بنابراین اگر اضافه کردن یک دکمه روی صفحه نمایش تعامل را آسان تر می کند ، یک رویکرد کاملاً قابل قبول است.

Xiaomi Mi Band 5

XIAOMI MI BAND 5 نقاط فروش
از نظر ویژگی های کلیدی ، Xiaomi Mi Band 5 از نمایشگر بزرگتر ۱٫۲ اینچ بهره می برد. جالب اینجاست که عکسهای زنده شارژر جدیدی را فاش می کنند. ظاهرا ، Mi Band 5 جدید از نوع طراحی «افزونه» بهره خواهد برد. با وجود این تغییر ، علاوه بر پایان چاپلوسی جدید ، این طرح همچنان دست نخورده باقی مانده است. البته ، این ممکن است موضوعی باشد ، اما به نظر می رسد کمی صاف تر از سلف خود است. Mi Band 4 منحنی های برجسته تری دارد.

اما بزرگترین تغییر این است که این شرکت سوراخ روی صفحه را برداشته است. علاوه بر این ، نسخه بین المللی عملکردی NFC را نیز اضافه می کند.

 

یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز که ما شنیده ایم Mi Band 5 از آن پشتیبانی خواهد کرد گزینه اندازه گیری SpO2 (اشباع اکسیژن خون) است. این ردیابی ضربان قلب را تقویت می کند. و از جمله دیگر عملکردهای بهداشتی ، باید به ردیابی چرخه قاعدگی نیز اشاره کنیم.

گذشته از این ، پیش از این ، در مورد ویژگی جدیدی که به Xiaomi Mi Band 5 اضافه شده بود ، یاد گرفتیم. این عملکرد از ضبط عکس از طریق تلفن هوشمند پشتیبانی می کند. و در حالی که در بسیاری از ساعت های هوشمند یا حتی بندهای هوشمند ، این ویژگی اکنون جدید است ، سری Xiaomi Mi Band برای اولین بار آن را دریافت می کند. علاوه بر این ، ۵ حالت ورزشی جدید وجود خواهد داشت: یوگا ، دستگاه بیضوی ، ماشین قایقرانی ، پرش طناب و دوچرخه داخلی. همچنین این تعداد کل حالت های ورزشی را به ۱۱ افزایش می دهد.

  • سید علی اصغر
  • خرداد 19, 1399
  • 589 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!